|
?

Video

Příběh z Didi the Dragon Yellow

Video

Jak Polly the Collie funguje
Knagi

Studium jazyka v raném věku rozvíjí myšlení

Jako učitel přirozeně chcete, aby vaši žáci získali to nejlepší dostupné vzdělání. Kurz Didi a Polly byl vyvinut speciálně pro výuku malých děti ve skupinách. Použitím široké škály nástrojů jako například hudebních CD, animovaných příběhů a pracovních sešitů, vytvářejí speciálně školení učitelé angličtiny povzbuzující atmosféru napomáhající osvojení si nových dovedností. Každý týden se na hodinu děti ocitnout v prostředí, kde se hovoří pouze anglicky a jen angličtině se naslouchá. Motivace a podpora pak neustávají ani doma díky sadám pro rodiče, které jsou součástí výukových materiálů.

“Při hodinách Polly the Collie jsou děti povzbuzovány ke společné práci ve skupině. Velmi rády hrají hry, jsou aktivní, ale když se soustředíme na hračky, na Polly a na angličtinu samotnou jsou vždy velmi pozorné.” Jan Marie Mueller, učitelka Didi a Polly, Německo.

Staňte se učitelem Didi a Polly

Učitelé se mohou těšit na velmi bohatou a odměňující zkušenost při vyučování velkých skupin jak Didi the Dragon, tak Polly the Collie. Učitelé se, stejně jako děti, budou těšit z veselých příběhů, roztomilé animace, živé hudby a písní různých stylů a rytmů, a navíc zábavných snadno zvládnutelných choreografických prvků. Učitelé také získávají výhodu jasně formulovaných, velmi dobře organizovaných pedagogických příruček pro výuku kurzů.

Pro kontaktování našich národních nebo krajových zástupců klikněte níže.
Contact