|
?

Video

Příběh z Didi the Dragon Yellow

Video

Jak Polly the Collie funguje
Knagi

FAQ - časté dotazy

D: Jaký je ten správný věk pro studium druhého jazyka pro mé dítě?

O: Teď! Nikdy to není příliš brzy! Ale může být příliš pozdě! Až do věku sedmi let je studium jazyka jedinečnou příležitostí. Tato příležitost už se nebude nikdy opakovat. Všechny průzkumy dnes ukazují, že do věku sedmi let si dítě může osvojit jakékoli množství jazyků za předpokladu, že jsou mu všechny jazyky předkládány zábavnou interaktivní formou. Kurzy Didi a Polly nabízejí 4 roky zábavy, ale zároveň pedagogicky spolehlivé studium anglického jazyka.

D: Jak se Didi a Polly liší od ostatních kurzů?

O: Písně Didi a Polly poskytují dětem studium anglického jazyka, které je zdokonaleno ve třech oblastech: sluchovými, pohybovými a vizuálními zkušenostmi. To zaručuje snadnější učení během celého roku. Děti se učí, zpívají, opakují, vypravují příběhy a hrají hry za použití originálních anglických písní, které jsou oživeny různými rytmy a styly, které si děti opravdu užívají. S obrazovým materiálem, výjimečnou hudbou a písněmi, příběhy, představeními, hrami a mnohem více, a s učiteli, kteří jsou speciálně školení pro výuku Didi a Polly – nemají tyto kurzy obdobu.D: Jak motivovat děti ve školkách ke studiu nového jazyka?

O: Děti na celém světě jsou od přírody motivované ke studiu a jsou zvědavé. Výukové materiály Didi and Polly jsou speciálně navrženy tak, aby stimulovaly dětský mozek při osvojení si jazyka a motivovaly ho ke studiu zábavnou formou – tak, že se stane nedílnou součástí jejich života. Opakovaný poslech a motivace našimi kvalitními výukovými materiály mají osvědčené výsledky ve školkách na celém světě.

D: Odkud pocházejí učitelé Didi a Polly a jsou dostatečně zkušení?

O: Naši učitelé jsou váženými profesionály, odborně kvalifikovanými, tak aby byli schopni malým studentům poskytovat výuku, pomoc, podporu a motivaci. Prošli si speciálním školicím programem pro učitele, aby byli certifikováni jako učitelé Didi a Polly, a jsou považováni za nejlepší z nejlepších v oblasti raného vzdělání.

D: Co když se mé dítě připojí ke skupině, která už absolvovala kurz v předešlém roce?

O: Výukové řady jsou navrženy tak, že každý z kurzů přináší nové výukové materiály založené na známých hrdinech, ale mohou být studovány jednotlivě.